Strona GłównaPolecaneO firmieKontaktRegulaminMoje Konto
Jesteś tutaj: www.Lakierniczy.pl » Narzędzia ręczne SATA
Dzisiaj jest 21 maj 2019, wtorek.


SATA 08016 - Zestaw 10 KLUCZY płasko-oczkowych 8-19 mm XL X-BEAM z grzechotką

Zobacz inne produkty marki: SATA TOOLS Dostępność: Dostepny

499.38 zł Promocyjna brutto: 399.00 zł

Opis
produktu
Cechy
produktu
Zapytaj
o produkt

Nowość na polskim rynku, opatentowane klucze płasko-oczkowe oraz płasko-oczkowe z grzechotką typu XL X-BEAM, gwarantujące wysoki komfort pracy oraz redukcję uczucia zmęczenia w dłoni. Standard XL X-BEAM – to praca narzędziem o dopasowanej dłoni, szerszej powierzchni klucza, co zwiększa moc przy jednoczesnym zmniejszeniu użyciu siły. Końcówka Surface Drive Plus, zapewnia pewny chwyt łba śruby, redukuje jej zaokrąglenia i zapewnia do 25% większy moment obrotowy. Klucze płasko-oczkowe XL X-BEAM są o 25% dłuższe od standardowych zapewniając tym samym zwiększoną siłę jak i dojście do trudnodostępnych miejsc.

SATA Zestaw 10 kluczy płasko-oczkowych XL X-BEAM z grzchotką 08016

Narzędzia ręczne SATA są projektowane i produkowane pod nadzorem amerykańskiej firmy DENAHER – TOOL GROUP. DANAHER to amerykańska korporacja, w której skład wchodzi wiele znanych, rozpoznawanych i uznawanych na świecie marek (m.in. ARMSTRONG TOOL, ALLEN HeX Key, KD – TOOLS, MATCO TOOLS, JACOBS). Firma DANAHER od wielu lat zajmuje się projektowaniem, wytwarzaniem i sprzedażą produktów.

SATA jest to marka, charakteryzująca się wysoką jakością wykonana i zastosowanych materiałów narzędzi ręcznych za atrakcyjną cenę. Firma SATA jako jedna z pierwszych w tej branży udzielił dożywotnej gwarancji na swoje narzędzia ręczne, co niewątpliwie świadczy o wysokiej jakości i trwałości narzędzi. W narzędziach SATA zastosowano szereg najnowszych rozwiązań, które opracowała grupa DANAHER TOOL GROUP. Podczas produkcji narzędzi prowadzona jest bardzo wnikliwa kontrola jakości o czym świadczy także spełnienie normy ISO 9002. Wszystkie narzędzia SATA spełniają amerykańskie normy ANSI i niemieckie DIN.

Różnorodność produktów SATA daje możliwość szerokiego zakresu zastosowań od warsztatów samochodowych po prace remontowo – budowlane. Dzięki swojej trwałości, niezawodności, precyzji wykonania, wysokojakościowych materiałów, nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i innych zalet z pewnością zdobędą nasz krajowy rynek.

Zawartość:
Zestaw 10 kluczy płasko oczkowych XL X-BEAM z grzechotką

 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 mm