Strona GłównaPolecaneO firmieKontaktRegulaminMoje Konto
Jesteś tutaj: www.Lakierniczy.pl » Narzędzia pneumatyczne
Dzisiaj jest 22 maj 2019, środa.


Chicago Pneumatic CP 7300R Wiertarka pneumatyczna

Zobacz inne produkty marki: Chicago Pneumatic Dostępność: Towar na zamówienie

Cena brutto: 795.88 zł

Opis
produktu
Cechy
produktu
Zapytaj
o produkt

Chicago Pneumatic CP 7300R Wiertarka pneumatyczna

 

 

 

 

Model: CP7300R

Zakres mocowania: 6 mm

Prędkość bez obciążania: 2700obr/min

Moc: 0.2 W

Max moment obrotowy: 3 Nm

Długość: 127 mm

Waga: 0.61 kg

Poziom hałasu: > 87.3 db(A)

Moc dźwięku: 98.3 db(A)

Wibracje (ISO-8662-8): <2.5 m/s²

Średnie zużycie powietrza: 116  l/mn

Rzeczywiste zużycie powietrza: 464  l/mn

Prędkość bez zużycia powietrza: 8.9 l/s

Min. rozmiar węża: 10 mm

Wlot powietrza rozmiar NPTF:1/4" NPTF

 

Jako profesjonalista, nie możesz spowalniać pracy przez narzędzie, które nie dotrzymuje Ci kroku. Narzędzia Chicago Pneumatic wyprodukowano do poważnej pracy, aby pomóc Ci wykonać ciężkie zadania. To narzędzia wytrzymałe, mocne i można na nich polegać, więc możesz pracować szybciej i wydajniej. Twoja wydajność, to podstawowe wymaganie, które stawiamy przed narzędziami. Rozszerzyliśmy linię produktów o narzędzia, które ponownie udowadniają naszą innowacyjność i spełniają wysokie wymagania profesjonalistów. Większe momenty obrotowe, wyższe prędkości, zredukowane wibracje, mniejsze wagi, doskonalsza kontrola i maksymalna elastyczność. Wszystko zapewnione w najdrobniejszych szczegółach. Narzędzia wyprodukowane zgodnie z tradycją Chicago Pneumatic od 1901r.

Założeniem firmy Chicago Pneumatic, jest wytwarzanie narzędzi, które pomogą użytkownikowi pracować bezpiecznie i wydajnie. Najważniejszym czynnikiem bezpiecznej pracy narzędzi i urządzeń jest przede wszystkim ich operator. Ostrożność i dobre przepisy są najlepszym zabezpieczeniem przed wypadkiem. Niniejsza instrukcja wskazuje na najważniejsze niebezpieczeństwa i zagrożenia, dlatego należy ponadto przestrzegać środków ostrożności, ostrzeżeń oraz znaków umieszczonych na narzędziach i w miejscu pracy. Operator powinien zapoznać się i stosować instrukcje BHP dołączane do każdego narzędzia.

Z dumą prezentujemy nasze najnowsze osiągnięcie w tej grupie narzędzi – napęd typu , który niweluje poślizg, podnosi przeniesienie mocy co przekłada się na efektywność pracy. Oferujemy klucze zapadkowe kątowe dopasowane do szerokiej gamy prac warsztatowych. Główne zastosowanie do montażu i demontażu podzespołów samochodowych.