Strona GłównaPolecaneO firmieKontaktRegulaminMoje Konto
Jesteś tutaj: www.Lakierniczy.pl » Narzedzia elektryczne
Dzisiaj jest 11 grudzień 2018, wtorek.


LARE LR21-125 PRO polerka elektryczna rotacyjna 700-2500 rpm

Zobacz inne produkty marki: LARE Dostępność: Dostepny

Cena brutto: 749.00 zł

Opis
produktu
Cechy
produktu
Zapytaj
o produkt

 

 

 Dlaczego polerka LR21-125?

 

- Kompaktowa obudowa.Umożliwia komfortowe i bezpieczne trzymanie urządzenia w różnych pozycjach podczas polerowania. Łączna waga urządzenia to 2 kg. Wraz z ergonomicznie wyprofilowanym korpusem, pozwala na długotrwałą pracę w trudno dostępnych miejscach.

 


- Wolny start. Zastosowany moduł łagodnego startu zapobiega rozrzucaniu materiału z tarczy roboczej. Specjalnie zaprojektowany model LR21-125 z ergonomicznym kształtem uchwytu i włącznika oraz łatwo dostępnym pokrętłem regulacji obrotów. Zapewnia bardzo komfortowe, nie męczące użytkowanie narzędzia.

 


- Blokada włącznika. Szczególnie przydatna do długotrwałych prac na dużych elementach.

 

 

 - Płynna regulacja obrotów. Regulacja obrotów odbywa się w zakresie od 700 do 2500 obr./min, pozwala idealnie dopasować obroty do wykonywanych prac. Polerka posiada również zabezpieczenie zapobiegające przegrzaniu się urządzenia.

 

 

- Długi przewód zasilający 5 metrów.

 

 

 


- Zminimalizowanie wysokości pomiędzy polerką a polerowanym elementem pozwala na bardziej precyzyjne prowadzenie polerki po różnych kształtach polerowanej powierzchni. Specjalnie zaprojektowane gąbki z serii LARE diamonds w połączeniu z elastyczną tarczą mocującą flex ed skutecznie redukują ryzyko bocznego uderzenia rantem o powierzchnię..- Elastyczna tarcza mocująca gąbki polerskie na rzep umożliwia współpracę z profesjonalnymi systemami polerskimi.

 

 

 

- Nowy design. Linia PRO 2016.

 

 

 

- Wbudowany wentylator skutecznie odprowadza ciepło z obudowy polerki, zapobiegające jej nadmiernemu przegrzewaniu podczas długotrwałych prac.


- W zestawie: Uchwyt boczny, talerz FlexEdge H-Ultra 125mm a także uchwyt typu "D".

 

 

 

 

 
Dane techniczne: